ייעוץ לכלכלת המשפחה בחיפה

אל תפחדו לבקש ייעוץ לכלכלת המשפחה בחיפה! רבים מאתנו חיים על הקצה בכל הנוגע להתנהלות פיננסית ומסיימים את החודש "עם הלשון בחוץ". במקום לחשוב רק איך לשרוד את החודש הבא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי ולקבל כלים שיעזרו לכם לאורך זמן. במסגרת זו תלמדו רבות על חיסכון לטווח הקצר והארוך ועל הצבתם של יעדים פיננסים והגשמתם, לצד דגשים משמעותיים נוספים. בסיום הלמידה תדעו כיצד לצאת מהמינוס ולזכות בשקט נפשי. למה אתם מחכים? הרימו טלפון עוד היום ותלמדו גם אתם!

ייעוץ לכלכלת המשפחה בחיפה: חשיבותו של שיתוף הפעולה

רבות נאמר על הדור שלנו: מאשימים אותנו שאנחנו מפונקים, לא אוהבים לעבוד ועוד. דברים אלה רחוקים מהאמת. למעשה, רבים מאתנו אוהבים לעבוד ואף משקיעים בכך שעות ארוכות. זאת במטרה לבנות ולבסס את עצמנו ולבנות עתיד טוב יותר לנו ולמשפחתנו. למרות כל זאת, אנו נאלצים לפעמים להתמודד עם מציאות פיננסית לא פשוטה. בין אם מדובר בהגבלת חשבון, הגשת בקשה להלוואה ופעולות חירום נוספות – נדמה שאנו חיים בתוך המינוס ומתקשים לצאת ממנו.

במקרים אלו, חשוב לקבל ייעוץ לכלכלת המשפחה – ייעוץ שבזכותו תוכלו לצאת מהחובות ולהבריא את מצבכם הכלכלי. המפגשים עם היועץ כוללים, ראשית כל, את בדיקת מצבה הכלכלי של המשפחה ואבחון מהי ההתנהלות הכלכלית שהביאה לכך. תמונת המצב שהתקבלה משמשת בסיס לבניית תכנית פעולה המותאמת אישית למשפחה. למידע נוסף ליחצו כאן.

תכנית פעולה זו מקיפה את כל ההיבטים של ההתנהלות הכספית המשפחתית, החל מניהול נכון של התקציב המשפחתי, דרך קריאה מדויקת של דו"חות כספיים, ועד פעולות להתייעלות כלכלית ויציאה מהמינוס. כמו כן, תוכלו להיעזר בייעוץ זה כאשר אתם נמצאים בפני החלטה כלכלית חשובה כמו רכישת דירה או הפניית כספים לחסכון והשקעה. כך תוכלו להבטיח כי אתם בכיוון הנכון.

ייצור לכם יציבות פיננסית

מעוניינים לנהל נכון את התקציב המשפחתי? ברצונכם לצאת מהמינוס ולהגיע לאיזון כלכלי? כל זאת ועוד תוכלו ללמוד בסדרת המפגשים עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי – מומחה בניהול השקעות ובעל ניסיון משמעותי בליווי משפחות ליציבות פיננסית.

ניהול תקציב משפחתי

ניהול תקציב ביתי ניהול תקציב משפחתי יוביל לשדרוג באיכות חייכם, יציאה מהמינוס ותחושת שקט פנימי הנובעת מהיכולת לנהל את ההיבטים

קרא עוד »
ניהול כלכלת המשפחה

ניהול כלכלת הבית ניהול כלכלת המשפחה כולל שורת פעולות שיסייעו ליצור איזון בהתנהלות הכלכלית שלכם,  החל מצמצום כרטיסי האשראי המשפחתיים

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר